Niedrogi i dobry smartfon

 

Telefon do 1000 zł to najchętniej kupowanym telefonem w dzisiejszych czasach. Urządzenia w tej cenie spełniają większość wymagań użytkowników, charakteryzują się niską, ceną a z drugiej strony są pozbawione wad tanich budżetowców.

 

Dobry telefon do 1000 zł

Smartfony w przedziale ok 500 do 1000 zł, są najchętniej kupowanym segmentem telefonów w Polsce. Ich cena nie jest wysoka, ale pozwala zaoferować wszystko, czego potrzebuje użytkownik, oczekujący dobrego stosunku ceny do jakości.

Skończyły się czasy, kiedy niedrogie telefony w tych cenach cechowały się niską jakością wykonania, słabym aparatem i wyświetlaczem 400×800. Dzisiaj nie mają się czego wstydzić. Wyświetlacze HD (720×1020 pikseli) stał się już standardem. Sam ekran pokrywa szkło hartowane, a niekiedy dodatkowo wzmocnione technologią Gorilla Glass.. Można oczywiście spotkać telefony w niskiej cenie o rozdzielczości 1920x1080px, których przybywa z roku na rok.

Warto pozostać przy niższych rozdzielczościach, ponieważ mniej obciążają ona baterię, a wyświetlacze QHD czy 4K spisują się świetnie z goglami VR.

Zadając sobie pytanie „jaki smartfon do 1000 zł” można natrafić na złej jakości modele, w tym takich marek jak Infinity, Prestigio, czy Kazaam i GoClever. Kusza one co prawda większymi wyświetlaczami, większymi cyframi przy parametrach, ale nie są one w ogóle zoptymalizowane pod system. Telefon w krótkim czasie zacznie się zawieszać, do tego dojdzie nie w pełni spolszczone menu i bardzo niskiej jakości wykonanie.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *