Telewizor 40 cale

Jaki znaleźć dobry telewizor 40 cali w czasach, gdy na rynku dominują ponad 60 calowe potwory? Czasami można się zastanowić, po co, skoro standardem w domach są większe odbiorniki. Otóż niewielkiej wielkości telewizor tej wielkości idealnie pasuje jako mały telewizor do kuchni lub sypialni.

Świat telewizorów staje się coraz większy. Kiedy jeszcze kilkanaście lat temu telewizor 32 calowy był czy wyróżniającym się, dzisiaj częściej znajduje się w kuchni niż w głównym pomieszczeniu domu, jakim jest salon lub sypialnia. W większości domów gości dzisiaj 50 calowe telewizory LED. Nie oznacza to jednak, ze mniejsze modele straciły rację bytu. Wystarczy pójść do sklepu i przekonać się, że małe telewizory zajmuję dość znaczną powierzchnie sklepu.

Przekonaj się do zalet małych telewizorów

Telewizory o niewielkich rozmiarach zmieszczą się wszędzie. Na ścianę czy do meblościanki, a te są w wielu domach. Nie każdy też chce mieć telewizor, który zajmuje połowę pokoju. Stąd też 40 cali jest najbardziej optymalnym wyborem. Jest dość mały, a gwarantuje komfort oglądania.

Telewizor 42 cale świetnie się odnajdzie w mniejszych pokojach, jako telewizor do sypialni dziecka czy jako telewizor do gier. Mniejsza wielkość ekranu to także mniejsze błędy tej technologii, które przy tej wielkości są niezauważalne. Vertical banding czy Clouding w telewizorze o tej wielkości naprawdę trudno dopatrzeć. Nie oznacza to jednak, że każdy model 42 cale jest godny polecenia.  Stąd też powstał spis najlepszych telewizorów o wielkości 42 cali

Telewizory 40 cali wg. popularności

Zaletą małych telewizorów jest także ich cena. Są one zdecydowanie tańsze, niż ich większe odpowiedniki, nawet o połowę ceny! Stąd też ich ciągle niespadająca popularność. Dobrej jakości telewizory w tych wielkościach można kupić nawet za 1500 zł,  To świetna informacja dla osób mających niewielki budżet na sprzęt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *