Crash Team Racing, czyli zabawne wyścigi gokartami

Gra Crash Team Racing to kolejna, czwarta odsłona przygód w świecie Crash Bandicoot. Gra ma już swoje lata. Została wydana w 1999 roku na konsolę Sony PlayStation. Trudno nie było znać tego tytułu, posiadając popularnego w tamtych czasach “szaraka”. Obecnie odmłodzono starą grę, tworząc Crash Team Racing Nitro-Fueled. Więcej informacji na temat tych dwóch tytułów w tekście.

Edycja PSX

Crash Bandicoot to gra, wokół której ciężko było przejść obojętnie. Ogólnie rzecz biorąc, są to animowane wyścigi gokartów. Jednak są one nietypowe, gdyż podczas ich trwania każda z postaci może pomagać sobie w zwycięstwie na różne sposoby. Mamy tutaj do dyspozycji spory arsenał broni i to one wprowadzają rozgrywkę na całkiem nowy, interesujący poziom. Fabuła gry polega na tym, że topowy rajdowiec Nitrous Oxide rzuca wyzwanie ludziom – jeśli nie znajdzie się nikt, kto go pokona w wyścigu, to mieszkańcy Ziemi staną się jego niewolnikami. Dlatego też to gracz rusza, aby podjąć rzuconą rękawicę.

O ile gra w pojedynkę jest przyjemna, tak przy grze w 2 osoby ten tytuł zaczynał pokazywać, do czego tak naprawdę jest stworzony. Była to swego czasu jedna z najlepszych gier, aby pograć ze znajomymi na PSX! Ta gra gwarantowała doskonałą zabawę i mnóstwo śmiechu!

Crash Team Racing Nitro-Fueled

Nic zatem dziwnego, iż doczekaliśmy się ponownego pojawienia się wyścigów gokartów w świecie Crash Bandicoot. Wydana w 2019 roku gra na PlayStation, Xbox One oraz na Nintendo Switch przyjęła się ciepło wśród graczy, chociaż wielu było przekonania, iż trudno będzie wskrzesić doskonałe wyścigi z 1999 roku. Obecna odsłona może pochwalić się wieloma zmianami na lepsze, w tym nowoczesną grafiką.

Zabawne wyścigi

Oba tytuły spisują się dzielnie w dzisiejszych czasach. Aczkolwiek część starsza może odstraszać graczy młodszych, gdyż po prostu technologia się znacznie zestarzała i gra wygląda “pikselowato”. Dlatego też powstała najnowsza wersja, która przyciąga najwyższej jakości rozrywką (jak w 1 części), a do tego ma przyjemną otoczkę wizualną na miarę 2019 roku i kilka usprawnień.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Crash Bash!

czw. gru 23 , 2021
Crash Bandicot jest kultową serią gier wydanych na konsole PlayStation, Xbox, Game Boy, Nintendo, a także na komputery z systemem operacyjnym Microsoft Windows. Seria jest znana niemal każdemu, kto wychowywał się w pod koniec lat dziewięćdziesiątych oraz na początku dwudziestego pierwszego wieku. Jedną z najpopularniejszych gier z ów serii jest […]

Może ci się spodobać