Lato w pełni, a każda kobieta na plaży chce wyglądać oszałamiająco. Z pewnością wiele pań odkłada przygotowanie do lata na ostatni moment, nie zwracając uwagi na nagłówki wszechobecne w Internecie i kolorowych magazynach, krzyczące do nas ile miesięcy zostało do lata, i że to już czas popracować nad wymarzoną sylwetką, by zwracać na siebie tylko pozytywną uwagę otoczenia. Mimo szczerych chęci przegapiłaś odpowiedni moment na przygotowania, a chcesz zachwycać swoim wyglądem? Istnieje kilka trików, które Ci w tym pomogą.

Wreszcie się udało. Wymarzony facet zaproponował Ci spotkanie. Rano budzisz się z uśmiechem na twarzy, a każdy nerw Twojego ciała jest napięty w oczekiwaniu na to, co się stanie. Dzień mija Ci na planowaniu i marzeniach. I wreszcie, na godzinę przed randką stajesz przed najtrudniejszym dylematem: w co mam się ubrać?

Jak wyglądać kobieco jesienią? Nie musisz rezygnować ze spódnic i szortów, wystarczy, że skomponujesz z nimi rajstopy, by wyglądać atrakcyjnie i zalotnie. Z kolei na eleganckie uroczystości sprawdzą się pończochy, także w upalne dni. Rajstopy czy pończochy- kiedy warto je ubrać?