Samsung S10 – czyli arcydzieło południowokoreańskiego giganta

Wiadomo nie od dziś, że marka Samsung słynie z produkcji popularnych, stylowych, a co chyba najważniejsze: naprawdę godnych pozazdroszczenia smartfonów. Najnowszy model, S10 i S10 plus to jedne z najlepszych telefonów na rynku. Dlaczego warto?

Samsung S10, czy wartoTelefony Samsunga to obecnie już dziesiątki modeli, które od lat marka ta wypuszcza na rynek. Charakteryzują się one wspaniałymi parametrami technicznymi i ciekawym designie przy często naprawdę konkurencyjnych cenach.

Samsung jest świadomy tego, że nasz świat rozwija się coraz szybciej, a to narzuca firmie naprawdę wysokie wymagania, które spełnia ona jednak bez najmniejszego problemu. Odpowiedzią na coraz to bardziej „wyrafinowane” potrzeby swoich klientów jest aktualnie wypuszczenie przez Samsunga linii smartfonów Samsung S10 i Samsung S10e. 

 

 

Spis treści

1. Wstęp 2. Czy warto 3. Zalety 4. Samsung S10e 5. Gdzie kupić?

Samsung S10 czy warto

To zdecydowanie telefon na miarę naszych czasów. Od poprzednich modeli Samsunga odróżnia go całkowicie nowy design oparty na laserowym wycinaniu bezramkowego ekranu, który posiada wbudowany już czytnik linii papilarnych chroniący nasz telefon przed „cudzą interwencją”. Technologia AMOLED jaką wykorzystuje ten smartfon pozwala nam na jego bezproblemowe użytkowanie nawet w najbardziej słoneczne dni. 

Wyświetlacz Samsunga S10 jest również najbardziej innowacyjnym wyświetlaczem zastosowanym aktualnie w telefonach tej marki. Sprawia on, że oglądanie zdjęć i filmów na smartfonie nabiera zupełnie nowego znaczenia. 

Samsung S10 – zalety

Dużym plusem Samsunga S10 jest również jego ultraszerokokątny, inteligentny aparat. Przedni i tylny aparat urządzenia posiadają aż 12 i 16 megapikseli! Samsung słynie też zresztą ze zdjęć, które charakteryzują się dużym nasyceniem barw. Dzięki temu każdy użytkownik Samsunga S10 będzie mógł poczuć się jak gwiazda Instagrama! Mało który dostępny obecnie na rynku telefon będzie w stanie uchwycić tak szeroką perspektywę. 

 

 

Kolejną zaletą Samsunga S10 to jego wydajność „czasowa”. Posiada on tryb szybkiego ładowania, jak również i inną bardzo przydatną funkcję, jaką jest możliwość dzielenia się poziomem energii urządzenia z innymi aparatami. 

Samsung S10 dba również o bezpieczeństwo swoich użytkowników. Korzystanie z darmowych, publicznych sieci Wi-fi jest teraz „nadzorowane” przez urządzenie. Co więcej, ogólna szybkość przesyłania danych, a tym samym korzystania z Internetu została zwiększona. 

Samsung S10e

To młodszy brat Samsunga S10. Od starszego brata różnią go między innymi mniejsze wymiary (5,8” w pełnym prostokącie przy 6,1” Samsunga S10) czy nieco dłuższy czas bezprzewodowego ładowania. Pomijając te kwestie, pamięć telefonu czy parametry aparatu nie różnią się prawie wcale. Model ten jest zdecydowanie dobrym wyborem dla osoby, która chce posiadać telefon na miarę naszych czasów, ale która niekoniecznie potrzebuje bardzo dużego modelu. Nie każdy z nas ma przecież przysłowiowe „dłonie pianisty”, tak więc operowanie Samsungiem S10 dla osób o mniejszych dłoniach i krótszych palcach może być nieco problematyczne. 

Samsung S10e

Niemniej jednak, linia Samsung S10 to zdecydowanie atrakcyjna alternatywa dla wszystkich tych, którzy marzą o telefonie spełniającym wszystkie ich zachcianki. Warto wypróbować te smartfony, aby przekonać się o ich niezawodności.

 

 

 

Maciej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Crash Bandicoot - seria gier dla każdego

wt Cze 25 , 2019
Crash Bandicoot jest kultową serią gier wydanych na konsole PlayStation, Xbox, Game Boy, Nintendo, a także na komputery z systemem operacyjnym Microsoft Windows. Seria jest znana niemal każdemu, kto wychowywał się w pod koniec lat dziewięćdziesiątych oraz na początku dwudziestego pierwszego wieku.

Może ci się spodobać