Czy pamiętasz jak wyglądały pierwsze dostępne w Polsce telefony komórkowe? Choć wydaje się, że było to tak bardzo dawno temu, w rzeczywiści nie minęło wcale wiele czasu… Wszystko dlatego, że dzięki szybkim zmianom w technologiach nie sposób nadążyć za współczesnym rynkiem. A jednak ciągle próbujemy to robić, zapoznajemy się z nowinkami i chcemy w nie inwestować. Czy to jest odpowiednie podejście? Co właściwie reprezentują sobą topowe smartfony i dlaczego warto w nie inwestować?

2

 W dzisiejszych czasach telefony zaczęły pełnić funkcje, jakie kiedyś pełniły inne urządzenia. Jedną z nich są gry. Oczywiście w starszych telefonach również gry były dostępne, jednak wtedy nie były tak spektakularne jak aktualnie. Nawet dzisiaj nie na wszystkich telefonach można grać we wszystkie gry. Dlatego też kupując telefon właśnie do gier, powinno się zwrócić uwagę na kilka bardzo istotnych kwestii.

2

W dzisiejszych czasach telefony dotykowe zdecydowanie wyparły te klasyczne określane często jako “stare”, “antyki”. Jednak wiele osób w dalszym ciągu woli klasyczne telefony. Często z przyzwyczajenia, czasem ze strachu przed nową technologia. Są miejsca, gdzie smartfony po prostu nie spełniają swojej roli, np. w pracy na budowie.

Wiadomo nie od dziś, że marka Samsung słynie z produkcji popularnych, stylowych, a co chyba najważniejsze: naprawdę godnych pozazdroszczenia smartfonów. Najnowszy model, S10 i S10 plus to jedne z najlepszych telefonów na rynku. Dlaczego warto? Telefony Samsunga to obecnie już dziesiątki modeli, które od lat marka ta wypuszcza na rynek. […]

Telefony z klapką, cóż to takiego? Wielu młodych ludzi, zwłaszcza urodzonych po roku 2010, może w ogóle nie wiedzieć o czym mowa. Otóż są to telefony, które rozkładają się na dwie części, jak nie przymierzając puderniczka. Gdy taki telefon otworzymy, na jego górnej części znajdzie się ekran oraz głośniczek słuchawki, natomiast na dolnej mamy klawiaturę oraz mikrofon.

1

W dzisiejszych czasach telefony dotykowe zdecydowanie wyparły te klasyczne określane często jako “stare”, “antyki”. Jednak wiele osób w dalszym ciągu woli klasyczne telefony. Często z przyzwyczajenia, czasem z obawy przed nowym. W dzisiejszych czasach jednak telefony dotykowe zdecydowanie wyparły te klasyczne określane często jako “stare”, “antyki”. Jednak wiele osób w dalszym ciągu woli klasyczne telefony. Często z przyzwyczajenia, czasem ze strachu przed nową technologia. Są miejsca, gdzie smartfony po prostu nie spełniają swojej roli, np. w pracy.

Android i iOS to chyba zdecydowanie najbardziej popularne systemy, które można znaleźć w smartphonach. Sytuacja jednak jest o tyle dziwna, że posiadacze tych dwóch systemów systematycznie i przy każdej okazji ze sobą walczą wykazując wady i zalety obu systemów.

Zakup iPhone’a to zdecydowanie dobry krok w stronę posiadania doskonałego telefonu. Po jego zakupie otwierają się też inne możliwości w postaci licznych akcesoriów i dodatków takich jak szkło hartowane czy bezprzewodowe słuchawki. W tym tekście przedstawiamy najpopularniejsze elementy, które można dokupić do samego telefonu, aby go ulepszyć i nadać mu niepowtarzalny styl.

Chcesz kupić tani smartfon? Jest to możliwe, jednak trzeba zwrócić uwagę na kilka bardzo ważnych czynników. Większość opinii o tanich telefonach jest bardzo niepochlebna – są wolne, często się psują itp – jednak w obecnych czasach nie do końca jest to prawda. W ciągu kilku ostatnich lat wszystko bardzo mocno się zmieniło. Dlatego też kupując tani smartfon warto wiedzieć na co warto zwrócić uwagę i czym się kierować przy wyborze konkretnego telefonu.