Telefon na komunię

 

Minęły już czasy gdy najlepszym prezentem na komunię jest rower. Dzisiaj dzieci wolą komputery tablety i smartfony głownie do gier i zdjęć. Telefony poniżej idealnie zdadzą egzamin i zadowolą każde dziecko, a także rodzica, ponieważ prezent będzie w akceptowanej cenie. Wybrane zostały najlepsze telefony w okolicach 1000 zł lub tańsze.

 

Prezent w postaci smartfonu dla „komunisty” jest nie lada wyzwaniem. Z jednej strony nie może być to najtańszy model na rynku nie oferujący nic poza dzwonieniem. Z drugiej strony nie może kosztować dużo, gdyż istnieje duże prawdopodobieństwo, że 9 latek zniszczy lub go zgubi.

Zwróć uwagę na markę telefonu. Producenci tacy jak Samsung, LG, Xiaomi, Meizu czy Lenovo są dobrym wyborem. Cieszą się dużym zaufaniem klientów i mają bardzo dobry stosunek ceny do jakości. iPhone od Apple nie zalecamy, nie tylko ze względu na bardzo wysoką cenę (za 5 letni model trzeba dać ponad 1500 zł), ale ze względu na ograniczenia systemu. Dzieci lubią instalować masę gier i aplikacji na telefonie, iOS iPhone’a jest na tym polu ograniczony, ponieważ większość aplikacji w sklepie jest w wersji demonstracyjnej, chociaż pozbawionych reklam. Telefony z Androidem są bardziej elastyczne.

Czy gry na smartfona są tanie?

Przewagą Androida nad iOS’em jest większy wybór darmowych gier. Oczywiście na iOS są one również dostępne, ale w mniejszej ilości. Darmowe gry na telefon dotykowy są wspierane reklamami, dzięki czemu aplikacje mogą być dostępne za darmo. Przypadkowe kupno programu nie jest możliwe, ponieważ gry za darmo do pobrania są z oficjalnego sklepu PLAY, gdzie aby dokonać realnej zapłaty, , konieczna jest wcześniejszej konfiguracja ustawień, co bez wiedzy dorosłego nie jest możliwe.

 

Smartfon do 1000 zł, czy jest coś wart?

Telefon w kwocie ok 1000 zł są najbardziej optymalnym wyborem dla dziecka. Mają już bardzo dobry aparat fotograficzny, na które dzieci zwracają szczególną uwagę. Ich parametry pozwalają na granie w najnowsze gry, a wykonanie telefonu nie odbiega jakością od większości droższych modeli.

Wybór telefonu z naszej rekomendacji umieści radość na twarzy każdego dziecka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *